Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці поряд з колишнім підшипниковим заводом зведуть новий мікрорайон

У Вінниці поряд з колишнім підшипниковим заводом зведуть новий мікрорайон

Новий мікрорайон з усією необхідною інфраструктурою планують збудувати поряд із колишнім підшипниковим заводом, що по вулиці Сергія Зулінського. Наразі тривають громадські обговорення щодо містобудівної документації – Детального плану “Група житлових будинків по вулиці Сергія Зулінського в м. Вінниця”. Відповідне оголошення розміщене на сайті Вінницької міської ради.

Ознайомитись із основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна до першого липня в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні з 16 до 17 години у каб. .20 за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Пропозиції та зауваження щодо містобудівної документації можна подати у письмовій формі до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або на електронну пошту info@vmr.gov.ua до 01 липня 2019 року включно.

За попередньою інформацією житло у новому мікрорайоні можуть отримати, зокрема, учасники АТО та ООС, а також працівники поліції. Втім, темпи будівництва залежатимуть від інтенсивності його фінансування. Хто будуватиме новий мікрорайон, наразі невідомо.

У департаменті архітектури та містобудування Вінницької міської ради лише зазначають, що з місцевого бюджету зазвичай фінансується створення інфраструктури. У новому мікрорайоні запроектовано будівництво дитячих садочків, нових доріг, освітлення, озеленення, а також дитячих ігрових майданчиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *