Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці відреставрують сходи перед адмінбудинком на Космонавтів майже за півтора мільйони

У Вінниці відреставрують сходи перед адмінбудинком на Космонавтів майже за півтора мільйони

1 414 283 гривень – такою мала бути  очікувана вартість реставрацію сходів перед адмінбудинком на проспекті Космонавтів, 30. Цю допорогову закупівлю оголосив виконавчий комітет Вінницької міської ради, за інформацією Prozorro, 17 серпня 2021 року.

Виконувати капітальний ремонт і реставрацію сходів перед адмінбудинком зголосилося два претенденти – ТОВ “Підприємство” Агропродсоюз” з ціновою пропозицією 1 380 212 гривень та ТОВ «Компанія «Інновації будівництва».

Оскільки головним критерієм відбору була ціна, то очікувала підписання договору ТОВ «Компанія «Інновації будівництва».

Однак торги були відмінені замовником 8 вересня через відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг. Згідно з інформацією про відміну закупівлі, її відмінили у зв’язку з необхідністю уточнення технічних вимог, що в свою чергу призведе до зміни якісних та технічних характеристик предмету закупівлі.

UPD: 1 жовтня 2021 року закупівлю на капітальний ремонт сходів було оголошено знову, однак тепер на суму 1 440 780 гривень. Подання пропозицій триватиме до 12 жовтня 2021 року. Чи зміниться переможець тендеру, дізнаємось пізніше.

 

Автор: Наталя Гуменна

Фото: Анастасія Дем’янчук

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» . Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *