Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінниці визначили проєкти-переможці конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» 2022

У Вінниці визначили проєкти-переможці конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» 2022

В наступному році у Вінниці планують створити спортивний осередок на Замості та культурно-освітній простір просто неба на Вишеньці. У Сабарові облаштують дитячий ігровий спортивний майданчик, у Тяжилові – затишну шкільну площу, а на П’ятничанах – сквер ім. О. Кобилянської.

У Великих Крушлинцях з’явиться спортивно-ігровий комплекс «Драйв», у Десні – бібліоальтанка, а у Стадниці – пікнік-майданчик біля озера.

Ці, а також  ряд інших проєктів стали переможцями конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». У наступному році планують реалізувати 23 проєкти-переможці, повідомляють на офіційному сайті Вінницької міської ради.

Вчора, 27 жовтня, відбулось засідання Координаційної ради, на якій оголосили проєкти-переможці конкурсу «Бюджет громадських ініціатив», які будуть реалізовані у наступному році.

Для реалізації проєктів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» у 2022 році в бюджеті Вінницької міської територіальної громади передбачається 10 мільйонів гривень.

За результатами конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади» у 2021 році Координаційна рада переможцями визначила 9 великих проєктів на суму 7 222 320 грн, з них один великий проєкт вартістю 910 000 грн для реалізації на території Стадницького старостинського округу ВМТГ, та 14 малих проєктів на суму 2 777 680 грн, з них 5 малих проєктів на суму 1 182 560 грн для реалізації на території старостинських округів ВМТГ.

Серед великих проєктів, які будуть реалізовані у Вінниці – «Прокачай мозок та тіло»: облаштування фітнес-зали у бібліотеці-філії №6. Також в наступному році створять спортивний осередок «Острівець здоров’я» на Замості, культурно-освітній простір просто неба на Вишеньці. Проведуть  турнір з вуличних видів спорту для молоді міста «Битва районів», облаштують дитячий ігровий спортивний майданчик у Сабарові.  Також реалізують  проєкти «Затишна шкільна площа у Тяжилові», «Створення скверу ім. О. Кобилянської» та «Студія звукозапису».

Щодо малих проєктів, то на прилеглій території бібліотеки №16 буде створений еко-хутір «Зелений двір». Також у планах реалізувати правопросвітницький проєкт «Волонтери правосуддя». Біля волейбольного майданчика на  вул. Волошковій будуть встановлені глядацькі трибуни. Також серед переможців проєкти «Мобільна група творчого натхнення», «В гостях у вінницьких майстрів». Облаштують в наступному році й ігрову зону для дітей в Тяжилові: наземний батут, екологічну стежинку Теренкур та сучасний міні-стадіон «Дружній простір для чотирилапих». Також реалізують проєкт по безкоштовній стерилізації кішок та котів.

По старостинських округах перемогу здобув великий проєкт по створенню спортивно-ігрового комплексу «Драйв» у селі Великі Крушлинці. Також перемогли п’ять малих проєкти. Серед них – «Бібліотека згуртовує громаду» (села Стадниця, Вінницькі Хутори, Щітки, Малі  Крушлинці, Великі Крушлинці, Гавришівка), «Бібліоальтанка – комфортний відпочинок» (селище міського типу Десна). Крім того, у селі Щітки створять зону відпочинку на ставку «Тарасишин» та пікнік-майданчик біля озера у селі  Стадниця.

Фото: www.vmr.gov.ua

Автор: Юлія Юнова

 

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» . Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *