Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінницькій міській раді оголосили черговий тендер на Scoda Rapid. І ціни ростуть

У Вінницькій міській раді оголосили черговий тендер на Scoda Rapid. І ціни ростуть

Тендер на легковий автомобіль Scoda Rapid або еквівалент оголосив департамент фінансів Вінницької міської ради четвертого квітня, повідомляє Prozorro.

За інформацією джерела, очікувана вартість автівки становить 561 750 гривень. Але у ході торгів ця сума може зменшитися.

Це вже не перший тендер із закупівлі Scoda Rapid або еквіваленту, який оголошували у Вінницькій міській раді з початку року, при цьому технічні вимоги до кожної з автівок мають свої нюанси.

Так, у березні виконком із другої спроби визначив переможцем тендеру ДП Автотрейдінг-Вінниця, який при очікуваній вартості тендеру в 500 000 гривень запропонував 458 910.

А четвертого квітня мав відбутися тендер, який оголосив департамент самоврядного контролю. Очікувана вартість закупівель становила вже 534 965 гривень, але вони не відбулися, оскільки було подано менше двох тендерних пропозицій.

Хто переможе у тендері, оголошеному департаментом фінансів, та у яку суму обійдеться його автівка міському бюджету, стане відомо 23 квітня, коли має відбутися аукціон.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *