Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » У Вінницькій міськраді пояснили, навіщо їй пристрій для пошуку «жучків»

У Вінницькій міськраді пояснили, навіщо їй пристрій для пошуку «жучків»

Повідомлення про намір виконкому Вінницької міської ради укласти угоду на постачання нелійнійного локатора ORION -2.4 HX або його еквівалента оприлюднив портал державних закупівель Prozorro. Згідно з інформацією джерела, відповідний тендер відбувся 16 липня. Його переможцем було визнано ТОВ “Діджитал енд аналог сістемс/Digital and analog systems” – після того, як було відхилено меншу пропозицію ФОП Кравченко Валентини Іванівни.

Як зазначено в протоколі засідання тендерного комітету апарату ВМР та її виконкому, підставою для такого рішення була невідповідність тендерної пропозиції умовам тендерної документації. Тож при очікуваній вартості закупівель у 600 000 гривень нелінійний локатор обійдеться міському бюджету в 486 996 національних грошових одиниць.

Як пояснили у Вінницькій міській раді у відповідь на запит Агенції, придбання присторю зумовлено необхідністю в умовах збройної агресії з боку Російської Федерації провести позачергове обстеження режимних приміщень на наявність пристроїв негласного знімання інформації. Про це йдеться у доповідній записці начальника відділу з питань надзвичайної ситуації, мобілізаційної та оборонної роботи та режиму секретності ВМР Олега Парфілова на ім`я міського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *