Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » В Самгородоцькій школі-інтернаті вихованці ковідом не хворіли

В Самгородоцькій школі-інтернаті вихованці ковідом не хворіли

В Самгородоцькій школі-інтернаті персонал використовує особисті багаторазові маски. Для вихованців маски закупили за кошти обласного бюджету. Таку інформацію ЦГК «Дій!-Вінниця» отримав у відповідь на інформаційний запит станом на середину  квітня 2021 року.

Однотипні запити журналісти «ДІЙ!-Вінниця» у рамках проекту «Моніторинг дотримання прав людини в умовах карантинних заходів із запобігання та поширення COVID-19 у закритих установах Вінницької області» надіслали до всіх таких установ. Ми запитували про кількість хворих, дотримання санітарно-епідеміологічних норм, забезпеченість індивідуальними засобами захисту та медикаментами.

Самгородоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат  Козятинського району Вінницької області була однією з перших установ, яка в повному обсязі з дотриманням термінів надала відповідь.

У відповіді за підписом директора П. Паламарчука повідомили, що у закладі з початку пандемії на СОУГО-19 захворіло двоє працівників, випадків захворюваності серед вихованців не було. Летальних випадків не було. Скринінг температури тіла здійснюється щоденно. Працівникам – двічі на добу, вихованцям – тричі на добу. Результати фіксуються у журналі температурного скринінгу. Відповідно до Постанови № 50 від 22.08.2020 року МОЗ України працівники допускаються до роботи тільки при наявності захисних масок. Персонал використовує особисті багаторазові маски. Вихованцям видається три маски на добу. На уроках діти займаються без масок, на перервах – у масках. При спілкуванні з вихованцями персонал використовує захисні маски. Працівники харчоблоку користуються одноразовими масками, рукавичками та щитками.

В закладі розроблений та затверджений алгоритм дій на випадок захворюваності вихованців на -19 : – при підвищенні температури тіла вище 37.2 та наявності ознак ГРВІ повідомляється керівник закладу та медичний працівник ; – дитина ізолюється в ізолятор та забезпечується медичною маскою; – повідомляються батьки (опікуни, родичі) та сімейний лікар; – приміщення в якому перебувала хвора дитина, дезінфікується; – при потребі викликається бригада СМД; – статусні діти при необхідності госпіталізуються в обласну інфекційну дитячу лікарню.

З обласного бюджету для закладу було виділено 30874,12 грн. на закупівлю дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту. За них придбали:

  1. Антисептики – АХД 2000 – 26 л – 6110,00 гривень, наносепт 0,5 л – 360,00 гривень.
  2. Дезінфікуючі засоби – саніліт – 26 кг – 9750,00 гривень, санідез – 2 кг – 900,00 гривень.
  3. Маски медичні – 2293 ш т- 7135,00 гривень.
  4. Рукавиці одноразові – 450,нар – 2320,00 гривень.
  5. Пульсоксиметр 1 шт – 789,12 гривень.
  6. Термометри інфрачервоні – 2 шт – 3510,00 гривень

 

Станом на 13.04.2021 року у закладі було проведено 7 щеплень працівникам закладу. Проводилась санітарно-освітня робота про значення щеплень в подоланні пандемії

Фото: facebook.com/samgorodokint

Публікація створена за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках програми COVID-19 Solidarity Programme for the Eastern Partnership. Зміст цієї статті не обов’язково збігається з їхньою позицією.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *