Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вартість проїзду в громадському транспорті Вінниці для студентів не зменшать

Вартість проїзду в громадському транспорті Вінниці для студентів не зменшать

Така інформація міститься у відповіді на петицію про зменшення вартості проїзду в громадському транспорті для студентів за наявності студентського/учнівського квитка на 50 відсотків.  Петиція, яку подав 15 липня Артем Остапчук,  набрала на свою підтримку 375 голосів з 350 необхідних.

У відповіді, яку оприлюднили вчора, 31 липня, йдеться, що «для зменшення вартості проїзду в громадському транспорті для студентів та учнів навчальних закладів денної форми навчання, немає можливості».

Пишуть, що для економії у Вінниці студенти та учні можуть купувати пільгові проїзні квитки.

 

Відповідь на електронну петицію:

«Відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 16.08.2018 р. №1739 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та вартості місячних проїзних квитків у міському авто- електротранспорті в м. Вінниці» затверджено вартість місячних проїзних квитків для студентів навчальних закладів I-V рівнів акредитації та учнів професійно-технічних навчальних закладів денної форми навчання та для учнів загальноосвітніх шкіл денної форми навчання. Тарифи на вартість місячних проїзних квитків перед затвердженням пройшли громадські слухання.
Одночасно повідомляємо, що вартість місячних проїзних квитків в громадському транспорті є максимально низькою.

На сьогоднішній день вартість проїзду в електротранспорті становить 4,00 грн., в автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху – 5 грн., в автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі – 5, 6, та 8 грн.
Разом з тим повідомляємо, що відповідно до п. 2.4 укладених договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі м. Вінниці, перевізник перевозить учнів 1-6 класів до школи та зі школи протягом навчального року за 50% вартості проїзду.
Враховуючи вищезазначене, для зменшення вартості проїзду в громадському транспорті для студентів та учнів навчальних закладів денної форми навчання, немає можливості».

 

 

 

Цей матеріал підготовлено у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки  міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки . 

Фото: “20 хвилин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *