Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » «Велес+», який зводитиме паркан навколо Центрального парку, пов`язаний із забудовником «Хмаринки» біля костьолу

«Велес+», який зводитиме паркан навколо Центрального парку, пов`язаний із забудовником «Хмаринки» біля костьолу

Мережею може бути не лише Інтернет, а й зв`язки між забудовниками на території окремо взятого населеного пункту. Причому форми цих зв`язків можуть бути різними. Наприклад, постійна участь тендерах у якості спаринг-партнеру фаворита міської ради ТОВ «Шляхбуд» – забудовника кладовища у Сабарові, про що Агенція писала минулого року.

Але, як виявилося, один з фігурантів цього матеріалу, приватне підприємство «Велес+» пов`язане не тільки зі «Шляхбудом», а й з ТОВ «Рейкартц Груп Лімітед», яке прославилося будівництвом в історичному центрі Вінниці, біля костьолу

Його засновник – Руслан Геннадійович Мельник. Він же – засновник приватного підприємства «Корисна хвилинка», основний вид діяльності якого, за даними Youcontrol, – рекламна діяльність. А ще – видання газет та «надання інших поліграфічних послуг».

Зареєстрована «Корисна хвилинка» у Вінниці, по вул. Архітектора Артинова, 12, оф. 2. У цій же будівлі зареєстрований і «Велес+». Ця приватна фірма у квітні виграла тендер на будівництво наступної черги паркану навколо Центрального парку вартістю в понад 5 000 000 гривень.

Основним конкурентом ПП під час аукціону була будівельна компанія «Пегас», яка запропонувала на 10 гривень менше, ніж «Велес+», але цю пропозицію тендерний комітет відхилив. Здавалося б, знайома історія. Із числа тих, які у Вінниці, та й не тільки, чи не на кожному другому аукціоні трапляються. У крайньому випадку – на третьому.

Якби не одне «але».

За даними Youcontrol, свого часу до числа засновників БК «Пегас» входила Брайловська Марія Михайлівна. Вона ж є засновницею та кінцевою бенефіціаркою ТОВ «Ефір Плюс», зареєстрованого 31.01.18.

А керівник цієї фірми, яка нараховує понад 40 КВЕДів, – Брайловський Сергій Миколайович. Він же – керівник та підписант вже відомого нам ТОВ «Рейкартц Груп Лімітед». Того самого, що звів «Хмаринку» поблизу костьолу, та який заснував Мельник Руслан Геннадійович – засновник «Корисної хвилинки», яка зареєстрована в одній будівлі з «Велес+».

Як там кажуть? Коло замкнулось?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *