Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Від затриманого з мішком на голові до радника Міністра: у Мінсоцполітики нові призначення?

Від затриманого з мішком на голові до радника Міністра: у Мінсоцполітики нові призначення?

Без названия

У відомстві підтвердили, а потім спростували призначення Сергія Кармаліти радником Міністра

Скандально відомого вінницького бізнесмена та екс-депутата міської ради Сергія Кармаліту призначили особистим радником Міністра соціальної політики Андрія Реви. Про це говорять мешканці Вінниці.

Прес-секретар Міністера соцполітики Тетяна Пархомчук інформацію спочатку підтвердила, зазначивши, що Кармаліта став радником Міністра з питань безпеки і протидії корупції. Зазначила також, що призначили його минулого тижня. Однак за кілька хвилин перетелефонувала і повідомила, що уточнивши інформацію у відділі кадрів, виявила, що такого призначення не було. А на цій посаді перебуває геть інша людина.

Сергій Кармаліта був депутатом Вінницька міської ради двох скликань – четвертого та п’ятого  (з 2002 по 2010 роки) від Соціалістичної партії України.

Великого резонансу у 2003 році набула справа затримання Кармаліти спецпідрозділом «Беркут». Тоді депутата-бізнесмена провели від місця затримання на вулиці до авто у мішку на голові. 

Його затримали в  ході проведення оперативно-розшукових заходів при розслідуванні вибухів у маршрутках, серія яких прогриміла у Вінниці того року. Закидали йому умисний підпал майна громадян.

Місцеві та всеукраїнські видання тоді писали, що Кармаліта потрапив під першу хвилю «зачистки» правоохоронців. Одному з видань він розповів, що у СІЗО з нього «вибивали» зізнання.

Тоді у Вінниці скликали навіть позачергове пленарне засідання сесії міської ради, під час якого нинішній Міністр соцполітики Андрій Рева, теж депутат міської ради від СПУ, захищав Кармаліту.

Від самого Сергія Кармаліти отримати підтвердження чи спростування інформації щодо його призначення не вдалося. Під час розмови по телефону, він, почувши про те, що до нього телефонують журналісти, поклав слухавку, сказав, що погано чути. Після цього кілька разів «збив» телефонний дзвінок.

 

Тетяна Степанишина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *