Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Виконком Вінницької міськради уклав угоду на прибирання приміщення вартістю 198 997 "допорогових" гривень

Виконком Вінницької міськради уклав угоду на прибирання приміщення вартістю 198 997 “допорогових” гривень

Фото: http://art-cleaning.kiev.ua

Третього липня на порталі державних закупівель Prozorro з`явилась інформація про угоду, яку днем раніше виконком Вінницької міської ради в особі заступника міського голови Владислава Скальского уклав із фізичною особою-підприємцем Штимпурою Лесею Володимірвною. Предметом угоди є прибирання 2981 кв.м. службових приміщень та 929 кв.м. прилеглої території за адресою Соборна, 36. Це будівля Національного банку України, де Вінницька міська рада орендує частину приміщення.

Оскільки вартість послуги менша за 1 500 000 гривень, тендер, єдиною учасницею якого була пані Штимпура, відбувався за процедурою допорогових закупівель.

За даними Youcontrol, Леся Володимирівна Штимпура зареєстрована ФОПом із 2007 року. Основний вид діяльності за КВЕД – загальне прибирання будинків. Серед решти – прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів, оптова оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням, транспортне оброблення вантажів, ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення.

У 2016 році пані Штимпура заробила на державних закупівлях 391 467 гривень, у 2017 – 810 360, а з початку 2018 року загальна вартість укладених нею угод, враховуючи датовану 2 липня, перевищила 1 000 000.

За цей період, свідчить Clarity Project, Леся Володимирівна Штимпура брала участь у 27 тендерах, у семи з яких перемогла. Три з них були оголошені виконкомом Вінницької міської ради, ще два – Вінницьким національним медичним університетом ім. Пирогова.

Крім статусу ФОПа пані Штимпура має ще один: співвласниці ТОВ «Екопласттермавіа», яке спеціалізуєтсья на загальному прибиранні будинків. Іншим співвласником є її чоловік, Штимпура Віктор Васильович.

У 2017-18 роках ТОВ «Екопласттермавіа» у якості єдиного учасника брало участь у чотирьох допорогових тендерах, загальна вартість яких перевищила 500 000 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *