Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінничани збирають підписи за будівництво спорткомплексу в «Академічному»

Вінничани збирають підписи за будівництво спорткомплексу в «Академічному»

Збудувати сучасний спорткомплекс в мікрорайоні “Академічний” пропонує вінничанин Олександр Фігурний. Відповідну петицію він зареєстрував 17 грудня на сайті Вінницької міської ради. За дві доби ініціатива набрала 203 голоси з 350 необхідних.

На думку автора петиції, збудувати сучасний спорткомплекс з басейном та залами для спортивних секцій, а також стадіон із сучасним майданчиком для workout для дітей та дорослих можна на ділянці, незабудованій житловими будинками або ж в будь-якому іншому місці на території мікрорайону.

– Цим спортивним комплексом зможуть користуватися мешканці мікрорайонів Академічний, Поділля, Сабарів, Пирогове, Електромережа, села Шкуринці, вул. Пирогова та інших районів міста, – пропонує вінничанин.

До вирішення петиції її автор просив міську владу “підійти конструктивно, а не написати типову відповідь з відхиленням, що не передбачено коштів, землі, ресурсів, тощо.» Олександр Фігурний вважає, що будівництво даного спорткомплексу можна реалізувати, залучивши інвесторів всеукраїнського рівня, які займаються будівництвом таких об’єктів, а в подальшому надають послуги населенню на комерційних засадах. Інший варіант —залучити фінансування на даний проект в рамках державної програми Мінмолодіспорту України.

Фото зі сторінки Район Академічний м.Вінниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *