Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінничанин пропонує замінити «Вічний вогонь» потужним прожектором

Вінничанин пропонує замінити «Вічний вогонь» потужним прожектором

Вінничанин Ярослав Рачинський вважає, що «Вічний вогонь» на Меморіалі слави потребує реконструкції. Своє бачення виклав у петиції, яку сьогодні зареєстрував на сайті Вінницької міської ради.

«…Пропоную замість вогню вмонтувати потужній прожектор, щоб у вечірній та нічний час світив у гору і створював світловий стовп до самого неба, і який було б видно зі всієї Вінниці. А враховуючи сучасні освітлювальні технології та нічний тариф, це було б надзвичайно дешево, але, разом з тим, і вражаючи. Таким чином, ми отримуємо не тільки економію, а і ще одне приваблеве місце для туристів.» – запропонував Ярослав Рачинський.

Провести реконструкцію «Вічного вогню» з метою економії газу вінничани пропонують міській владі не вперше.

Встановити штучний вогонь як, наприклад, в Черкасах на Матері-Батьківщині, у листопаді 2014 року вже пропонуав вінничанин на ім’я Ігор, який публічно звернувся до тоді ще в.о. міського голови Сергія Моргунова. Для прикладу він навів витрати газу на “Вічний вогонь” у Києві і зауважив, що на рік йде приблизно 35 000 метрів кубічних газу, а це коштувало близько 216 тисяч гривень. Втім, очільник міста тоді відповів, що використання газу для «Вічного вогню» на Меморіалі слави більш доречно і з економічної, і з моральної точки зору. Він також зазначив, що проведено ряд заходів, які дозволили економити фінансові ресурси. За його словами, на обслуговування і газозабезпечення «Вічного вогню» у 2014 році використовувалось орієнтовно 100 тисяч гривень. Тоді як орієнтовна вартість встановлення світлодіодного «Вічного вогню» в Черкасах – майже 100 тисяч гривень за цінами 2012 року.

Чи змінилася думка влади з цього приводу через чотири роки та чи реконструюватимуть “Вічний вогонь”, дізнаємось згодом.

До речі, витрати газу на “Вічному вогні” у центрі міста з 2012 року обліковує лічильник.

Як повідомляло Vlasno.infoза місяць тут згорає приблизно 1000 кубів газу.

Ознайомитись із петицією Ярослава Рачинського можна за посиланнямДо кінця збору підписів залишилось 14 днів.

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *