Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінничанка проти «тракторів та сміттєвозів моделей Лексус та БМВ», що ганяють Центральним парком

Вінничанка проти «тракторів та сміттєвозів моделей Лексус та БМВ», що ганяють Центральним парком

Вінничани вкотре закликають владу обмежити рух приватного автотранспорту Центральним міським парком. Відповідну петицію на сайті Вінницької міської ради сьогодні зареєструвала Катерина Дарменко. Наразі ініціатива зібрала 36 підписів.

ЇЇ авторка зазначає, що аналогічну петицію щодо заборони проїзду приватним автотранспортом Центральним міським парком вже подавали. У своїй відповіді міська рада вже повідомляла правила проїзду природоохоронними територіями. Зокрема, що стосується проїзду службової техніки.

Це дуже цікава пізнавальна інформація. Але, на жаль, малокорисна. Трактори та сміттєвози моделей Лексус та БМВ продовжують ганяти по парку і вранці, і вночі…” – іронізує авторка петиції.

Катерина Дарменко також зауважила, що більшість водіїв за кермом таких автівок дуже нахабно себе поводять: допускають високу швидкість руху, ігнорують покажчик повороту, паркуються на газонах.

На думку авторки петиції, Центральний міський парк перестав бути спокійним місцем для прогулянок, а дорожній знак “Рух механічних транспортних засобів заборонено” вже не діє.

Катерина Дарменко переконана, найбільше їздять парком гості закладів, що розташовані на його території. Тож, авторка петиції закликає владу в найкоротший термін знайти спосіб впливу на власників цих закладів та на їх гостей.

До кінця збору підписів залишилось 14 днів. Підтримати петицію можна за посиланням.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *