Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницька міська рада «вдарила» автоперегонами по «траурній процесії» (Фоторепортаж)

Вінницька міська рада «вдарила» автоперегонами по «траурній процесії» (Фоторепортаж)

Сьогодні, 18 серпня, у Вінницькі міській раді відбулась чергова сесія. На порядок денний було винесено 46 питань та різне. Без жодних баталій та дискусій, слухняно натискали на кнопки 42 присутніх депутата.

 

В цей час під стінами мерії було гаряче. За годину до початку сесії на площі перед міськрадою зібрались  мітингарі, які вже кілька тижнів блокують будівництво муніципального кладовища у мікрорайоні Сабарів.  Відомо, що напередодні протестувальники вимагали, аби мер міста Сергій Моргунов приїхав до них на поле для переговорів, однак цього не відбулося. В свою чергу представники мерії пропонували прийти до Моргунова на переговори ініціативною групою. Втім, люди не пристали на цю пропозицію, мотивуючи це тим, що вони – громада, і всі разом мають право та хочуть почути мера міста.   Відтак люди прийшли протестувати під вікна мерії. Сюди вони прийшли траурною процесією  під похоронний марш.

Площа перед мерією виявилась зайнятою. Прямо перед стінами ще зранку розташувалася презентація змагань з автоперегонів. Традиційно людей також зустрічали муніципальна поліція, патрульні, громадські формування, які фінансуються з бюджету міста, щоб не пропустити людей на сесію.

Подробиці сесійного дня у фоторепортажі:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *