Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницька ОДА символічно привідкрила інформацію про розподіл додаткових бюджетних коштів

Вінницька ОДА символічно привідкрила інформацію про розподіл додаткових бюджетних коштів

Вінницька область стала першою в України, яка привідкрила завісу над статтями використання коштів, додатково виділених з бюджету на охорону здоров`я. Із 16 грудня 2016 року відповідна інформація розміщена на сайті Вінницької ОДА.

– Питання прозорості розподілу коштів є надзвичайно актуальним, адже є запобіжником, який мінімізує корупційну складову та підвищує рівень ефективності використання бюджетних коштів. Якщо говорити про сферу охорони здоров`я Вінницької області, то у сфері видатків вона є чи не найбільшою. Так, на 2017 рік заплановано майже 2 млрд грн. Відповідно, використання коштів у цій сфері пригортає значну увагу з боку громадськості. У відповідь на це логічним кроком з боку влади було б забезпечення максимальної прозорості та відкритості усіх бюджетних процесів. І влада Вінницької області зробила свій крок, – зазначив під час засідання Вінницького прес-клубу представник ГО «Злагода» Олександр Бортник.

Щоправда, оприлюднення інформації щодо розподілу додаткових коштів тягне на крок не стільки великий, скільки символічний. Адже крім загальних сум сторінка на сайті ОДА не містить нічого, що б допомогло зрозуміти, куди саме пішли бюджетні гроші.
Залишається сподіватись, що надалі інформація буде більш деталізована. А ще – що прикладу департаменту охорони здоров`я наслідуватимуть і інші підрозділи ОДА, а також установи та заклади, які їм підпорядковуються. Зокрема, кожна конкретна лікарня та школа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *