Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницька влада підтримала пропозицію збудувати спорткомплекс в «Академічному»

Вінницька влада підтримала пропозицію збудувати спорткомплекс в «Академічному»

У вінницькій мерії підтримали петицію вінничанина Олександра Фігурного, який пропонує збудувати сучасний спортивний комплекс у мікрорайоні Академічний, послугами якого могли б користуватися мешканці мікрорайонів Академічний, Поділля, Сабарів, Пирогове, Електромережа, села Шкуринці, вул. Пирогова та інших районів міста.

Свою позицію виконком Вінницької міської ради повідомив у відповіді на петицію, в якій зазначається, що міською радою заплановано будівництво Палацу спорту у м. Вінниці. На даний час відведено земельну ділянку, виготовлено проектно-кошторисну документацію, яка знаходиться на розгляді державної експертизи.

Нагадаємо, петицію Олександра Фігурного за дві доби після оприлюднення на сайті Вінницької міської ради підписало 200 вінничан. Всього ж ініціатива зібрала 354 підписи.

Про будівництво сучасного спортивного комплексу у новому житловому мікрорайоні мова йшла ще навесні 2016 року, коли вінничанам представили детальний план території, приєднаних до Вінниці земель, які належали Бохоницькій сільській раді. Тоді мова йшла про будівництво спорткомплексу для технічних видів спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *