Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницькі дорожники без конкуренції скупились щебенем на 160 мільйонів

Вінницькі дорожники без конкуренції скупились щебенем на 160 мільйонів

ДочП «Вінницький облавтодор» 27 лютого за результатами тендерів уклало дві угоди про постачання щебеневої продукції на загальну суму 159,54 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Як здійснювалась закупівля та інші подробиці цих тендерних перегонів проаналізували журналісти видання “Наші гроші”.

Цьогоріч ТОВ «Демидівський граніт» поставить 297 тис т щебеню за 108,44 млн грн., а ТОВ «ПоділляКомунКомплект» – 132 тис т щебеню за 51,09 млн грн.

Перелік із цінами, які відповідають ринку та іншим тендерам, наведено у таблиці нижче.

Доставка на відстань не більше 95 км в обох постачальників коштує 2,36 грн. за тонно-кілометр. Отже, якщо взяти для теоретичного розрахунку максимальну дозволену відстань, то ціни продукції можуть зрости щонайбільше на 224 грн. із кожної тонни.

Переможці отримали підряди без конкуренції, бо на торги більше ніхто не прийшов.

Засновником «Демидівського граніту» з Вінниччини є ТОВ «Вінкар» кримчанки Нуріє Абдінанової та вірґінського офшора «Fondant Ltd», а директором – Анатолій Перих.

Абдінанова також володіє ТОВ «Прайм Проперті Менеджемент Україна» із Зінаїдою Давидьянць, яке є співзасновником ТОВ «Прайм Лекс» з одеситом Олексієм Христичем.

Перих раніше був помічником екс-нардепа від «БЮТ» Віктора Тарана-Терена.

У 2017 році «Демидівський граніт» виграв єдині два тендери на 5,85 млн грн.

«ПоділляКомунКомплектом» з Вінниччини володіють Наталія Кутова, Алла Рудківська, Зіновія Матвієнко і директор Георгій Пилявець. Цій фірмі належить 42% акцій ПАТ «Вінницяелектромашпостач», тоді як ще 30% має ДАК «Укрресурси» (припиняється).

Загалом із грудня 2015 року «ПоділляКомунКомплект» виграв тендерів на 89,30 млн грн.

Головне фото з сайту avtodor.vn.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *