Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » «Вінницяоблводоканал» не зміг придбати ані асфальт, ані бітум

«Вінницяоблводоканал» не зміг придбати ані асфальт, ані бітум

Статусу «торги не відбулися» набув тендер із закупівлі 1500 тонн асфальту мілкозернистого, 150 тонн асфальту піщаного та 1,5 тонн бітуму, який оголосив «Вінницяоблводоканал» на початку січня.

Очікувана вартість закупівель становила 3 790 000 гривень. У ході аукціону, який відбувся 21 січня, ця сума могла зменшитися, що, власне, і сталося. Єдиний учасник закупівель  – ТОВ «Шляхбуд» запропонував3 787 800 гривень, що мало б забезпечити 2 200 гривень економії. Але внаслідок відсутності конкурентів чи принаймні конкурента аукціон було скасовано, повідомляє Prozorro.

За інформацією Clarity Project, починаючи з 2016 року ТОВ «Шляхбуд» уклало із «Вінницяоблводоканалом» дві тендерні угоди загальною вартістю 6 278 700 гривень. Одну – за результатами аукціону із трьома учасниками, другу – за результатами переговорної процедури. Згідно з ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», ця процедура застосовується, зокрема, у випадку, якщо «замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».

Тож ТОВ «Шляхбуд» ще має шанс отримати декількамільйонне держзамовлення у разі, якщо «ВІнницяоблводоканал» вирішить провести повторні тендерні закупівлі, в яких знову візьме участь лише один претендент на перемогу.

Як повідомляла Агенція раніше, ТОВ «Шляхбуд»  – одна з чотирьох приватних фірм, які протягом 2017 року та січня-вересня 2018 виконували роботи з асфальтування вінницьких прибудинкових територій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *