Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницяоблводоканал закупив канцтоварів на 50000 грн у постачальника міськради та ОДА

Вінницяоблводоканал закупив канцтоварів на 50000 грн у постачальника міськради та ОДА

На 50 000 грн закупив канцелярських товарів Вінницяоблводоканал, повідомляють zakupki.prom.ua. Переможцем тендеру на постачання продукції стало приватне підприємство «Торговий дім «Едельвейс і К». Інформація про інших учасників торгів та їхні пропозиції відсутня.

ВОДОКАНАЛ КАНЦТОВАРИ

За даними порталу E-data, у період з першого січня по 15 серпня 2016 року ПП «Торговий дім «Едельвейс і К»» надав товарів та послуг виконкому, департаменту комунальних ресурсів Вінницької міської ради та Вінницькій РДА на загальну суму понад 60000 гривень. А за даними z.texty.org.ua, у 2010-13 роках серед основних клієнтів підприємства були департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА та управління у справах преси та інформації Вінницької ОДА.

ЕДЕЛЬВЕЙС головні клієнти

За даними бізнес-пошукової системи Youcontrol, засновником та кінцевим бенефіціаром ПП «Торговий дім «Едельвейс і К» є Трофимчук Людмила Михайлівна. Ще одне підприємство, яке вона очолює, – ПП «Альфа та Омега». У період з 1 січня по 15 серпня 2016 року воно надало централізованій бухгалтерії №2 та департаменту освіти Вінницької міської ради послуг на майже 33500 гривень.
Юридична адреса підприємства – вул. Архітектора Артинова, 1 кв.1. У цьому ж будинку знаходиться магазин канцтоварів «Едельвейс». Аналогічну назву має ще один магазин канцтоварів по вулиці 600-річчя, 17. За даною адресою зареєстроване ПП «Едельвейс і К», і вона ж фігурує у договорі ПП «Торговий дім «Едельвейс і К» із «Вінницяоблводоканалом» як фактична адреса підприємства.
З 1 січня по 15 серпня ПП «Едельвейс і К» надало товарів та послуг виконкому та департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради на понад 14 000 гривень.
При цьому, згідно з описом транзакції на порталі Е-data, у деяких випадках назві ПП «Едельвейс і К» відповідає код ЄДРПОУ ПП «Торговий дім «Едельвейс і К», а не ПП «Едельвейс і К».

Е1+Е2

За даними бізнес-пошукової системи Youcontrol, засновник та кінцевий бенефіціарій ПП «Едельвейс і К» – Корзун Віталій Юрійович. У 2008 році інтернет-видання «20 хвилин» назвало його та його братів Дмитра та Руслана Корзунів паперовими міліонерами Вінниці. Зареєстрований Віталій Корзун як кінцевий бенефіціарій підприємства за адресою: вул. Піонерська (Пластова), 26. Власницею земельної ділянки, розташованою за цією адресою, є Трофимчук Людмила Михайлівна. За цією ж адресою зареєстроване ПП «Торговий дім «Едельвейс і К».

Один відгук про “Вінницяоблводоканал закупив канцтоварів на 50000 грн у постачальника міськради та ОДА

  1. ОЛЕКСАНДР ПОЛІЩУК

    Було б набагато зрозуміліше: назва товару- кількість- ціна. Пройти далі-до виробника. Зрозуміло пані Баркалова:це коррупція і “відкати”. ЦЕ ДИТЯЧІ ЗАБАВКИ ВЛАДИ за наш рахунок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *