Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінничан запрошують до громадських обговорень містобудівної документації, за якою визначать майбутнє парку «Хімік»

Вінничан запрошують до громадських обговорень містобудівної документації, за якою визначать майбутнє парку «Хімік»

Вінницька міська рада оголосила про проведення громадського обговорення щодо містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Некрасова, Академіка Янгеля (Фрунзе), Батозька (Кірова), Героїв Крут (Червоних курсантів). До розгляду містобудівної документації запрошують громадськість.

Нагадаємо, на зазначеній території, зокрема, розташовано парк «Хімік». Дискусії щодо його майбутнього вигляду, регламенту забудови та використання його території тривають більше двох роківТак, на громадських слуханнях позаминулого року більшість присутніх підтримали проект, який передбачає, що на території парку побудують церкву Київського патріархату. Проект також передбачав збільшення території розташування дитячих і спортивних майданчиків. Втім, частині присутніх на громадських слуханнях проект не сподобався. Вони виступили проти будівництва храму на території парку.

Під час заходу, який організували спільно КП «Інститут Розвитку міст» та ініціативна група громадських організацій, учасники обговорень в робочих групах з’ясовували, як використовується територія парку. Результати, напрацьовані в ході публічних зустрічей з мешканцями мікрорайону, консультацій з експертами та представниками різних зацікавлених сторін, були предстaвлені нa розгляд постійної комісії міської рaди з питaнь містобудувaння, будівництвa, земельних відносин тa охорони природи. Рішенням сесії міської ради було офіційно затверджено, що «Хімік» – парк.

РішенняПро створення парку культури і відпочинку «Хімік»” Вінницька міська рада прийняла у березні минулого року. Відповідно до нього для створення цього об’єкту мали відвести земельну ділянку та вжити заходи щодо державної реєстрації права користування ділянкою. Крім того, департамент комунального господарства та благоустрою міської ради та МКП ВМР «Вінницязеленбуд» мали здійснити організаційно-правові заходи щодо прийняття парку на баланс та щодо розробки проекту реконструкції з благоустроєм території під ним. Роботи запланували на 2019-2020 роки.

Як виглядатиме територія кварталу, зокрема, і парку «Хімік», з урахуванням змін у містобудівній документації, можна дізнатись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись до 20 травня включно. Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 20 травня включно. В оголошенні Вінницької міської ради також зазначається, що у повідомленнях потрібно вказувати прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставити особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи мають подавати пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядатимуть.

Організатор громадського обговорення – департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовник виготовлення документації –  департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Фото Vlasno.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *