Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінничан запрошують на громадські слухання щодо індустріального парку

Вінничан запрошують на громадські слухання щодо індустріального парку

Другого травня о 18 год. 30 хв. вінничани зможуть взяти участь у громадських слуханнях з обговорення Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку по вул. Немирівське шосе в м. Вінниця.

Відповідне оголошення розміщене на сайті Вінницької міської ради. 

Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради № 980 від 11.04.2019 р. «Про проект рішення міської ради «Про розроблення містобудівної документації – Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку по вул.Немирівське шосе в м.Вінниця».

Нагадаємо, відповідний документ про створення Вінницького індустріального парку очільник уряду Володимир Гройсман підписав під час візиту до Вінниці влітку 2016 року.

Рішення  про розроблення детального плану території Вінницького індустріального парку Вінницька міська рада прийняла у березні минулого року. Цим самим рішенням було внесено зміни до рішення міської ради «Про затвердження Програми розроблення містобудівної та іншої документації загальноміського перспективного значення на 2017-2019 роки”. Влітку цього ж року була затверджена Концепція Вінницького індустріального парку. За цим документом його площа мала сягнути понад 60 гектарів, а також створено близько семи тисяч робочих місць. До 2026 року тут мають запрацювати підприємства переробної промисловості, зокрема, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та інших матеріалів, підприємства машинобудування, а також з виробництва меблів та іншої продукції.

У вересні минулого року на території індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування» запрацював завод з виробництва холодильного обладнання корпорації UBC Group. А у березні цього року вінницькі депутати підтримали рішення міської ради щодо продажу земельної ділянки площею 25 гектарів на території індустріального парку світовому виробникові спортивних товарів HEAD для будівництва одного з найбільших заводів у світі з виробництва лиж. Меморандум із цією компанією міська рада уклала 2018 року. Цього ж року було оновлено проектно-кошторисну документацію з реконструкції інженерних мереж до Вінницького індустріального парку. А вже цього року планується розпочати будівництво інженерних доріг до Вінницького індустріального парку.

Організатором громадського обговорення Проекту внесення змін до детального плану території Вінницького індустріального парку визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 год. у каб. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 20 травня 2019 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 20 травня 2019 року включно. У повідомленнях вказати прізвища, імена, по батькові, місце проживання та поставити особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Бажаючі взяти участь у громадських слуханнях мають пред’явити під час реєстрації документ, який посвідчує особу та підтверджує місце її реєстрації.

Захід відбудеться за адресою: м.Вінниця, вул.Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів).

Фото blog.liga.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *