Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінничанам пропонують обговорити будівництво п’ятиповерхівки: замовниця проекту керує підприємством, що фігурує в кримінальному провадженні

Вінничанам пропонують обговорити будівництво п’ятиповерхівки: замовниця проекту керує підприємством, що фігурує в кримінальному провадженні

У Вінниці триває громадське обговорення містобудівної документації: «Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками для будівництва житлового будинку за адресою: вул. Польова 8, в м. Вінниці». Відповідне оголошення на сайті Вінницької міської ради оприлюднили 28 червня.

Ознайомитися із містобудівною документацією та додатковою інформацією можна у департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59. Пропозиції та зауваження з даного приводу вінничан просять надсилати також до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради.

Триватиме громадське обговорення протягом місяця з моменту опублікування оголошення.

Відповідно до оголошення розробником документації є вінницьке підприємство ТОВ “КУБ ГРУП”. Замовником виготовлення документації – Смотрич Сусанна Сергіївна.

Згідно інформації у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з 2016 року ця особа є керівником і підписантом ТОВ “АВМ Девелопмент”.

Основний вид діяльності якого будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновники підприємства із 55 тисячами статутного капіталу двоє вінничан: Адамчук Володимир Миколайович і Ткач Володимир Юрійович.

Наразі у Єдиному державному реєстрі судових рішень міститься інформація щодо кількох кримінальних справ, в яких фігурує дане підприємство. Так, відповідно до тексту ухвали  Вінницького міського суду Вінницької області від 4 грудня 2018 року старший слідчий з ОВС Слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Вінницькій області звернулась до суду з клопотанням про тимчасовий доступ до документів та речей.

В ухвалі зазначалось, що клопотання слідчого мотивоване зареєстрованим кримінальним провадженням. Відповідно до нього невстановленими особами з метою прикриття незаконної діяльності, у період 2016-2018 років створено суб’єкти підприємницької діяльності (юридичні особи) на підставних осіб, які не мають відношення до створення та ведення фінансово-господарської діяльності., а саме ТОВ Група Техсервіс, ОК ЖБК Укржитлобуд, ОК ЖБК Кварталбуд-21, ОК ЖБК Правильний вибір, ПП Мегапрогрес, ОК ЖБК Кварталбуд 7, ОК ЖБК Престижбуд-10 , ПП Особняк-К, ОК ЖБК Будінвест, ТОВ АВМ Девелопмент, ПП Особняк Центр, ТОВ Каскад-Будінвест, ТОВ КУБ, ЖБК Барський, Демір Іншаат, ТОВ БМУ-6.

Згодом,ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області від 24 січня 2019 року, фіскалам надали дозвіл на тимчасовий доступ і виїмку копій документів ТОВ «АВМ Девелопмент». Зокрема, первинних бухгалтерських документів фінансово – господарської діяльності за період з 2016 2018 роки, наказів про облікову політику, книги «Журнал головна», меморіальні ордера та первинні документи за період 2016 2018 роки.

“Беручи до уваги те, що факти оформлення фінансово-господарських операцій ТОВ “АВМ Девелопмент” та відповідно можливість підприємством приховування і заниження об’єктів оподаткування, має суттєве значення для підтвердження корисливого мотиву скоєння злочинів, встановлення способу ухилення від сплати податків та, відповідно, кваліфікації кримінального правопорушення, а також необхідність проведення судово-економічної експертизи, виникли підстави для здійснення тимчасового доступу до належної якості завірених копій документів ТОВ АВМ Девелопмент та їх вилучення, які перебувають у володінні службових осіб вказаного підприємства…” – зазначалось у тексті ухвали.

Наразі остаточного рішення у даній справі немає.

Фото з сайту vmr.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *