Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницька депутатка на найближчій сесії збирається почати оформлення майже тридцяти соток землі на "Хімпромі""

Вінницька депутатка на найближчій сесії збирається почати оформлення майже тридцяти соток землі на “Хімпромі””

На порядок денний сесії Вінницької міської ради, яка запланована на 28 лютого, серед інших буде винесено питання про надання дозволу депутатці Вінницької міської ради Людмилі Ваколюк на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволів на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

Мова йде про земельну ділянку, яка ще немає кадастрового номеру і має орієнтовну площу у 27,9 соток. Знаходиться вона на вулиці Академіка Янгеля, 2, тобто на території колишнього заводу «Хімпром»

У депутатки Людмили Вакалюк тут багато нерухомості  , яку вона задекларувала 

Депутатка каже, що це оформлення земельної ділянки під нерухомістю, що давно їй належить:

На тій ділянці вже 15 років стоїть моє приміщення. Це земля під будівлею і для заїзду, – пише Людмила Ваколюк у месенджері для коментаря, про який попросив журналіст Агенції.

Цей матеріал підготовлено у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки  міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *