Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницька мерія відмовила мешканцям «Електромережі» у нічних маршрутах

Вінницька мерія відмовила мешканцям «Електромережі» у нічних маршрутах

Вінничанам, які проживають у мікрорайоні «Електромережа», доведеться ходити пішки до вулиці Келецької, щоб скористатись нічним муніципальним транспортом, який курсує до Залізничного вокзалу.

Попри петицію вінничанки Юлії Шакули, яка просила міську раду погодити роботу маршрутного таксі №32 сполученням “Електромережа – Залізничний вокзал” у нічний час з опівночі до 5 години 30 хвилин, оскільки у цей час на цьому напрямку не курсує жодний муніципальний транспорт, місцева влада вирішила, що запроваджувати нічні автобусні маршрути сполученням «Електромережа – Залізничний вокзал», немає сенсу. У відповідь на петицію вінничанки у мерії повідомили, що запровадження нічного автобусного маршруту у мікрорайон «Електромережа» в даний час не планується, а режим роботи громадського транспорту відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку, потреб мешканців в перевезеннях та рентабельності перевезень.

Впродовж 14 днів петицію Юлії Шакули підтримали 402 вінничанина. Втім, місцева влада запропонувала вінничанам, які мешкають у мікрорайоні “Електромережа”, користуватись автобусним маршрутом загального користування в режимі маршрутного таксі №25Н «Вишенька – Залізничний вокзал», який курсує з 22 години вечора до 6 години ранку з інтервалом руху у 15-20 хвилин. Як йдеться у відповіді, на зазначеному маршруті працює 10 автобусів.

Нагадаємо, вінничанин Роман Куземський пропонує облаштувати на території збанкрутілого дитячого санаторію на Старому місті комплекс відпочинку.

Фото vinbazar.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *