Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницька транспортна компанія зможе підрахувати збитки від карантину лише після його закінчення

Вінницька транспортна компанія зможе підрахувати збитки від карантину лише після його закінчення

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобіганню поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211, на всій території України встановлений карантин.

Кількість пасажирів, які могли одночасно знаходитись в салоні обмежили 10 чоловіками, а транспорт почав їздити з меншими інтервалами, ніж раніше. З 29 березня у Вінниці ввели ще жорсткіші обмеження, які дозволяють користуватися громадським транспортом лише маючи при собі спецпропуск. Пасажиропотік у зв’язку з цим у громадському  транспорті дуже знизився.

Журналісти направили запит на інформацію до КП «Вінницька транспортна компанія», щоб дізнатися які вже має збитки підприємство від карантину. Нам відповіли, що з метою економії фінансових ресурсів підприємства, значна частина персоналу знаходиться за межами підприємства з підстав, передбачених чинним законодавством, у тому числі працівники, що здійснюють облікові операції. Тому надати нам запитувану інформацію КП «Вінницька транспортна компанія» зможе тільки після закінчення карантину, коли буде проведений відповідний моніторинг.

 

Цей матеріал підготовлено у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки  міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *