Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницьких атовців пільгово перекваліфікують у програмістів

Вінницьких атовців пільгово перекваліфікують у програмістів

Учасники  бойових дій на Сході України та в Криму можуть отримати нову професію програміста в двічі дешевше за інших вінничан. 

Про таку ініціативу у рамках власної соціальної програми освітньої допомоги воїнам йдеться у прес-релізі Вінницької  ІТ-Академії. 

Один із випускників академії доброволець Олег Волков, який повернувся з війни з двома пораненнями та  важким посттравматичним синдром. Сьогодні він успішний програміст однієї із вінницьких ІТ-компаній.

 – Дякуючи небайдужим людям, розробникам – волонтерам, що допомогли колишньому сержанту ЗСУ стати на шлях здобуття дуже непростої професії, колективу ІТ-Академії – зараз я маю шанс розвиватись і стати інженером-розробником програмного забезпечення. Існує така фраза – “солдати з війни не повертаються ніколи”, нехай навіть так, проте, бути повноцінним громадянином, а не юзером, цього суспільства – можливо! І я вірю, що все тільки починається. ІТ-Академія відіграла не останню роль у моєму психологічному післявоєнному становленні, адаптації в суспільстві і дала усі умови для здобуття базових навиків WEB-dev.”, – каже Олег Волков.

Фото: сторінка Олега Волкова у ФБ

На сьогодні Вінницька ІТ-Академія є одним з найбільш престижних закладів з підготовки айтішників, яка  працює в місті вже вісім років .

Серед випускників ІТ-Академії є філологи, лікарі, менеджери за освітою, які зуміли виявити і довести, що вони – програмісти за покликанням. Вінницька  ІТ-Академія запрошує усіх атовців змінити своє життя та навчатись у на пільгових умовах за будь-якою із спеціалізацій – програмування, тестування ПЗ чи веб-дизайн.

ita.in.ua

тел. (067)431-19-21, (073)20-99-743

Головне фото: vmr.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *