Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницький молодіжний центр «Квадрат» хочуть закрити через ймовірні порушення під час проведення ремонту

Вінницький молодіжний центр «Квадрат» хочуть закрити через ймовірні порушення під час проведення ремонту

Керівник ГО «Філософія серця» Юлія Грига оприлюднила на свої сторінці у  соцмережі Фейсбук копію листа у якому в.о обласного управління комунальної власності Бойко, ставить питання про розірвання договору оренди з комунальним закладом ВОМЦ «Квадрат». Тобто,  з молодіжним центром «Квадрат», який займає відремонтоване у 2018 році приміщення на Театральній, 15.  Як вказано у листі, задля безпеки потенційних відвідувачів через виявлені порушення у виконанні будівельно ремонтних робіт.

Юлія Грига припустила, що все маніпуляції перед виборами. Вона вважає, що необхідно сформувати незалежну комісію, визначати строки її роботи і забезпечити повноцінну, безпечну роботу закладу, а не закривати його.

Пізніше пані Юлія повідомила на сторінці, що уже відіслала запит щодо доступу до публічної інформації, у якому попросила надати копії актів обстежень, які містять висновки про порушення під час проведення будівельно-ремонтних робіт

Нагадаємо, що ми писали про те, що реконструкцію молодіжного центру «Квадрат» виконувала  фірма , яку підозрюють у незаконному заволодінні бюджетними коштами. Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації оголосив тендер, на реконструкцію існуючих приміщень за адресою м. Вінниця вул. Театральна, 15 на суму близько 10 мільйонів гривень.
У тендері приймали участь 5 підприємств. Переможцем стало ПП «Рослана», яке запропонувало найменшу суму, трохи більше семи мільйонів гривень.
За інформацією аналітично-пошукової системи Youcontrol, підприємство ПП «Рослана» засноване в 2002 році. Статутний капітал фірми становить 10 500 гривень. Підприємство з 2015 року на держзакупівлях отримало понад 50 мільйонів гривень.
Із судової ухвали Вінницького міського суду від 12 березня 2018 року бачимо, що нещодавно слідчі Головного управління Національної поліції клопотали про накладення арешту на документи, які були вилучені у ході проведення обшуку за місцем проживання головного інженера ПП «Рослана».

Клопотання мотивовано тим, що Слідчим управлінням ГУ Національної поліції у Вінницькій області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні від 02.06.2017, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого привласненням, розтратою майна або заволодінням ним, шляхом зловживання службовим становищем.

За кілька днів до оголошення переможця тендеру, 10 травня 2018 року слідчі Національної поліції у Вінницькій області, клопотали про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні Департаменту містобудування та архітектури Вінницької ОДА по кримінальному правопорушенню проти ПП «Рослана». У судових документах, журналісти знайшли інформацію проте, що у ході досудового розслідування було встановлено, що службові особи ПП «Рослана» незаконно заволоділи бюджетними коштами під час виконання робіт: із встановленням котлів на твердому паливі «Ладижинського дитячого будинку інтернату», капітального ремонту фасадів та даху лікувального, гематологічного та адміністративного корпусів лікарні ім. М.І. Пирогова, реконструкції відділення анестезії та інтенсивної терапії «Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні», укладених між Департаментом будівництва, містобудування та архітектури Вінницької ОДА та ПП «Рослана».

Цей матеріал підготовлено у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки  міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *