Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінниця залишилась без «головного юриста» Романа Бочевара

Вінниця залишилась без «головного юриста» Романа Бочевара

Директора департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Романа Бочевара звільнили  із займаної посади з 5 вересня за угодою сторін.

Відповідне розпорядження 3 вересня підписав Вінницький міський голова Сергій Моргунов

Посаду директора департаменту одесит Роман Бочевар обіймав з листопада 2016  року. До цього він два місяці виконував обов’язки директора.

При безпосередній участі Романа Бочевара та його департаменту місто Вінниця стало Вінницькою об’єднаною територіальною громадою, приєднавши до себе територіальну громаду селища Десна Вінницького району.

Роман Бочевар підтвердив Агенції, що з посади пішов добровільно за власним бажанням.

Ми щиро дякуємо колишньому «головному юристу» міста за співпрацю, за вчасно надані коментарі. І, що не зважаючи на те, що юристи його департаменту зустрічались з нами в суді за нашими позовами, він завжди йшов на контакт та був відкритим до діалогу.

Нагадаємо, що ми судились з чиновниками  за те, що приховували у рішеннях виконкому та сесії Вінницької міської ради публічну інформацію, посилаючись на конфіденційність. Вонии прибирали  з документів дані про людей, які отримали у розпорядження бюджетні кошти чи комунальне майно. Замість конкретних імен та прізвищ вживались  наступні формулювання: “…Особа1, Особа2“.

Також позов подали за приховування за грифом для службового користування текстової частини Генплану міста Вінниці.

А ще відповідальність за отримання подарунку від «ДІЙ!-Вінниця» стенду з інформацією про всіх вінницьких депутатів поклали саме на Романа Бочевара.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *