Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Влада Вінниці приховує скільки бюджетних коштів є на депозитних рахунках

Влада Вінниці приховує скільки бюджетних коштів є на депозитних рахунках

budzitni-koshti-vinniti-na-depozitiВлада Вінниці приховує скільки бюджетних коштів є на депозитних рахунках

Починаючи з 2016 року, бюджетні кошти Вінниці почали розміщувати на депозитні рахунки у банках. Першопрохідцем у цьому на Вінниччині була міська рада міста Ладижин. Станом на 1 січня 2016 року міським фінансовим управлінням Ладижинської міської ради розміщено  72,0 мільйона гривень,  при цьому отримавши в дохід місцевого бюджету міста Ладижина  3,8 мільйона гривень

На комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури та спорту при Вінницькій міській раді, що відбулася 15 листопада 2016 року, було сказано, що приблизно 200 мільйонів бюджетних гривень постійно знаходяться на депозитних рахунках у банках. Ці гроші розміщаються під 19,5 % річних, завдяки яких бюджет міста має додаткових 23 мільйона гривень.

На наш інформаційний запит, де ми запитували копії всіх подібних договорів між банком та міськрадою, влада міста нам надіслала лише копію одного договору з державним банком Укргазбанк. Цей договір був підписаний 12 лютого 2016 року. На депозитний рахунок цього банку було покладено 1 мільйон гривень під 19,5 відсотків. Строк розміщення депозиту до 20 грудня 2016 року.

budzitni-koshti-vinniti-na-depoziti-1

budzitni-koshti-vinniti-na-depoziti-2

Розміщувати бюджетні кошти можна  тільки у державних банках. Порядок здійснення таких операцій затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня  2011 року № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках». Тому в даному випадку порушень законодавства немає, – каже юрист Сергій Корнійчук.

Фото http://n-auditor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *