Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вони помінялись ролями: ТОВ «Фаворит Авто Вінниця» та ТОВ «Центр Херсон» в один день виграли одне в одного по аукціону

Вони помінялись ролями: ТОВ «Фаворит Авто Вінниця» та ТОВ «Центр Херсон» в один день виграли одне в одного по аукціону

Сто гривень економії бюджетних коштів – такий результат тендерного аукціону із закупівлі автомобіля марки RENAULT DUSTER 2018 року випуску або аналогу, який оголосило комунальне підприємство Вінницької міської ради «Вінницякартсервіс».

Переможцем торгів, які відбулися 29 травня о 14:09, за інформацією порталу державних закупівель Prozorro, було визнано товариство з обмеженою відпвідальністю «Фаворит Авто Вінниця». При очікуваній вартості тендеру в 430 000 гривень обидві його пропозиції становили 429 900. Так само тримав ціну і його єдиний суперник – ТОВ “Центр Херсон”, яке запропонувало вдесятеро меншу знижку, тобто десять гривень.

До речі, це була вже третя спроба «Вінницякартсервісу» придбати автівку. Попередні два аукціони були скасовані. Перший, оголошений у березні, не відбувся, оскільки заявку на участь подав лише один претендент на перемогу – ТОВ «Виробниче підприємство Автоснаб». Другий, призначений на третє травня, – оскільки пропозиції обох учасників, вже відомих нам ТОВ “Центр Херсон” та «Фаворит Авто Вінниця», були відхилені тендерним комітетом.

Але повернемося до 29 травня. Напевно, той день проходив під гаслом «І нехай ніхто не піде ображений». Адже трохи більше ніж за годину після торгів на замовлення «ВІнницякартсервісу», о 15:28, відбувся аналогічний аукціон із закупівлі RENAULT DUSTER 2018 року випуску або аналогу із тими ж учасниками. Його замовником виступило ДП Жмеринський лісгосп. І тут вже Фортуна посміхнулася  ТОВ “Центр Херсон”, якого було визнано переможцем після того, як пропозицію ТОВ «Фаворит Авто Вінниця» було відхилено.

На момент публікації статті ТОВ «Центр Херсон» перебував у статусі «Очікує рішення». За інформацією Youcontrol, ця фірма  зареєстрована у 2013 році в Херсоні та спеціалізується на торгівлі автомобілями та легковими автотранспортними засобами. У 2017 році ТОВ «Центр Херсон» отримало державних замовлень на 8 179 189 гривень, з початку 2018 – на 7 500 005.

Що стосується ТОВ «Фаворит Авто Вінниця», то, за даними Youcontrol, воно зареєстроване у 2011 році у Вінниці, по вул. Князів Коріатовичів. Засновник та кінцевий бенефіціарій фірми – Гвоздьов Михайло Олексійович. Він же – один із засновників та кінцевих бенефіціарієв ТОВ «Преміум Моторс», яке того ж 29 травня виграло тендер із закупівлі автомобіля Toyota Camry Premium, який оголосив Вінницький апеляційний адміністративний суд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *