Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Виконком Вінницької міськради знову шукає SKODA RAPID або аналог

Виконком Вінницької міськради знову шукає SKODA RAPID або аналог

Відхиленням обох пропозицій завершився тендерний аукціон із закупівлі легкового автомобіля SKODA RAPID або його аналогу, який оголосив виконком Вінницької міської ради сьомого лютого, повідомляє Prozorro.

У торгах, які відбулися 26 лютого, взяли участь дві компанії – ДП Автотрейдінг-Вінниця та ТОВ “Автомобільний дім “Галич – Авто”. При стартовій ціні у півмільйона гривень перший учасник запропонував 458 200, другий – 461 200.

Однак рішеннями тендерного комітету від першого березня обидві пропозиції були відхилені. Згідно з протоколами засідань тендерного комітету, у ТОВ “Автомобільний дім “Галич – Авто” були відсутні електронний цифровий підпис (ЕЦП/КЕП) уповноваженої особи учасника; довідка в довільній формі про виконання аналогічних договорів, копія аналогічного договору, первинні документи, що підтверджують його виконання, відгук; та «довідки в довільній формі згідно ст. 17 Закону……..», а ДП Автотрейдінг-Вінниця не надало довідки в довільній формі згідно пункту 3 ч. 1 ст. 17 та пункту 6 ч. 1 ст. 17 Закону на уповноважену особу (директора підприємства); копію протоколу (або виписки з протоколу) засновників для визначення повноважень щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору про закупівлю, а також копію сторінок паспорту уповноваженої (уповноважених) особи (осіб) на підписання документів пропозиції та договору.

Тож, за інформацією Prozorro, на 19 березня призначено повторний тендер із закупівлі автівки. Його очікувана вартість залишається незмінною: 500 000 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *