Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » А я – відпочиваю: понад 70 держслужбовців задекларували готелі

А я – відпочиваю: понад 70 держслужбовців задекларували готелі

У переліку власників готелів – 74 чиновники чи члени їх сімей. Дослідження провели журналісти bihus.info

Найбільша площа курортних закладів – у чиновника з Луганщини. Це – перший заступник голови Попаснянської райдержадміністрації Луганської області Віталій Проскурко. Йому з дружиною належить готель та половина нежитлової будівлі центру-готелю площею понад сім тисяч квадратних метрів. Проте, згідно з декларацією, жодних доходів ця нерухомість подружжю Проскурків не приносить, адже залишилася в окупованому Луганську.

Депутат Воловецької сільради Іван Бирак має п`ять готельних комплексів і три магазини з готелями загальною площею більше п`яти тисяч квадратних метрів. Все це знаходиться на Закарпатті. Окрім участі у місцевому самоврядуванні, Іван Бирак також зареєстрований як фізична особа-підприємець, а основним видом його діяльності вказані заклади тимчасового розміщення. У 2017 році цей бізнес приніс Бираку понад 1,3 мільйона гривень доходу.

А от нардеп Аркадій Корнацький готель площею понад п’ять тисяч квадратних метрів тільки будує. Заклад для відпочинку знаходиться у Первомайську на Миколаївщині.

Дружина голови Східницької сільради Львівської області Івана Піляка Мар’яна є власницею 1 239-метрового готелю і частини будівлі кафе та готелю з оздоровчими функціями площею 2 893 квадратні метри.

І замикає топ-5 депутат Нерішинської міськради Хмельницької області Сергій Вознюк, який вже має один власний готель і будує ще два. Площа добудованих і недобудованих апартаментів Вознюка у сумі склала 3 253 кв. м.

Загалом у 2017 році 74 українських держслужбовці задекларували 97 готелів. Їхня загальна площа становить понад 80 тисяч квадратних метрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *