Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Як від перестановки заступників міського голови, на Вінниччині змінюються губернатори

Як від перестановки заступників міського голови, на Вінниччині змінюються губернатори

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов 14 листопада  призначив нового заступника замість  Владислава Скальського, який два місяці тому став очільником Вінницької облдержадміністрації. Новий заступник міського голови –  депутат Вінницької міської ради Андрій Очеретний, поки що з приставкою в.о.  Ця посада, як показує  практика, у Вінниці відкриває великі кар’єрні можливості.

До цього з 24 червня 2016 року заступником міського голови працював Владислав Скальський . Попередній голова Вінницької ОДА Валерій Коровій також до свого призначення  працював заступником міського голови Вінниці.

А після  звільнення його повернули в мерію на посаду радника міського голови.

Розпорядженням міського голови Сергія Моргунова від 08 жовтня 2019 року № 1575-О Валерія Коровія було призначено на посаду радника міського голови патронатної служби відділу організаційного забезпечення та діловодства апарату міської ради та іі виконавчого комітету з 11 жовтня 2019 року з посадовим окладом згідно зі штатним розписом, який нас, журналістів, заінтересував.

Журналісти намагалися  дізнатися,  як така ротація на посадах вплинула на  зарплатню чиновника та скільки він отримуватиме на новому місці.

Нам не надали конкретну суму коштів, вказавши, що він отримуватиме  оклад згідно штатного розпису з кількома надбавками.

Журналісти хотіли дізнатись саме суму, яку отримуватиме Валерій Коровій на посаді радника, а тому надіслали  повторний запит. Відповідь була такою ж, як попередня.

За інформацією Вінницької ОДА, яку нам надали на інформаційний запит, Валерій Коровій на посаді очільника області отримував таку заробітну плату за 2018-2019 роки

В середньому, це 23 423 гривні у місяць, якщо не рахувати премії. За грудень 2018 року  Валерій Коровій отримав 134 091,75 гривень, а  за вересень 2019 року  перед звільненням йому нарахували 100722,51 гривні.

Новий голова Вінницької ОДА Владислав Скальський наразі  отримує меншу заробітну плату, ніж його попередник

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *