Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Як виглядатиме узбережжя Південного Бугу, вінничанам розкажуть під час громадських слухань

Як виглядатиме узбережжя Південного Бугу, вінничанам розкажуть під час громадських слухань

Сьогодні у Вінниці представлять Детальний план території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці. Відповідно до оголошення на сайті Вінницької міської ради громадські слухання щодо обговорення містобудівної документації відбудуться о 18 год. 30 хв. у HUB Місто змістів за адресою м. Вінниця, вул. Пушкіна, 11.

Нагадаємо, протягом місяця вінничани могли ознайомитись з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією щодо даного питання.

Як Агенція зазначала раніше, згідно із запропонованим детальним планом до 2030 року на вказаній території мають звести нові бетонні берегоукріплення та переглянути розміри прибережно-захисної смуги. Поряд із Староміським мостом розташується новий офісний комплекс. На узбережжі побудують готель, ресторан і басейн. Неподалік від них розіб’ють рекреаційну зону. У Детальному плані також передбачені очисні споруди поверхневих стоків. Заплановано і роботи з впорядкування тротуару та проїжджої частини по вулиці Князів Коріатовичів, яка завузька, як для головної транспортної артерії у центрі міста.

Згідно із проектом, поряд із пристанню біля Староміського мосту мають побудувати розважальний комплекс із символічною назвою “Пристань”.

Нагадаємо, 27 червня під час сесії міської ради вінницькі депутати схвалили проект рішення про передачу з державної у комунальну власність нежитлових будівель по вул.Оводова,64 (колишня вулиця Козицького), де розташований річковий порт Вінниці та плавзасоби. Йдеться про теплоходи «Микола Пирогов», «Ляля Ратушна», баржі і земснаряд. Будівлі та майно були у господарському віданні однієї з вінницьких філій ПАТ «Київський річковий порт».

Реєстрація учасників громадських слухань відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *