Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Юні вінницькі журналісти «допитали» розслідувача про ризики в роботі

Юні вінницькі журналісти «допитали» розслідувача про ризики в роботі

З вересня 2017 року у Вінниці функціонує гурток для школярів – школа журналістики. Потрапити сюди може кожен бажаючий школяр, якому цікава дана тематика. Навчання безкоштовне. Кожен четвер о 17 годині, у приміщенні VinSmart, який знаходиться по вулиці Соборна, 91, проводиться зайняття у школі журналістики. Викладає у даній школі Ірина Валюк, яка навчається на третьому курсі у Донецькому національному університеті на кафедрі журналістики. 25 січня, темою занять у школі була журналістика розслідувань, на яку запросили нашого журналіста з Вінницької агенції журналістських розслідувань Владислава Боднара.

 – За одну годину дітям про розслідування мало чого встигнеш розказати. Тому я просто школярів запитував, що їм цікаво і надавав відповіді на їх питання, яких було чимало, – каже Владислав.

У школі журналістики навчаються дітки від 10 до 14 років, тому запитання були відповідно до їх віку.

 – Як ваша робота заважає особистому життю? А якщо вашу дівчину викрадуть та вимагатимуть припинити журналістську діяльність, то ви що зробите? А яка ваша зарплатня? А де були закордоном? – питала учениця школи №22 Дарина.

Найголовніше, що дітям було все це цікаво і вони всі активно хотіли щось дізнатися нового, тому  наприкінці заняття учні захотіли, щоб журналіст до них ще не один раз прийшов у школу журналістики.

 – Загалом «Школа журналістики» працювала вже давно. Був певний період, коли вона не функціонувала, а вже з вересня місяця вона продовжила роботу під моїм керівництвом. У свій час я також була вихованкою цієї школи і завжди мріяла викладати у ній. Потрапити до гуртка дуже просто, достатньо зателефонувати мені та записатися. Важливо, що навчання є на безкоштовній основі. Дітки навчаються базовим навичкам журналістики та знайомляться з професією. Я постійно запрошую цікавих людей на заняття і ми відвідуємо різні редакції та телеканали. Я не загострюю увагу на одному виді журналістики, а хочу показати її всі сторони та можливості даної професії, – каже викладачка школи журналістики Ірина Валюк.

Записатися до даної школи можна за телефоном 063-518-00-90

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *