Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » За 190 000 гривень новонароджена фірма знесе у Вінниці 19 гаражів

За 190 000 гривень новонароджена фірма знесе у Вінниці 19 гаражів

Засноване 27 серпня поточного року, вже за місяць воно уклало свою першу тендерну угоду. Такий подарунок до свого першого «ювілею» зробило собі товариство з обмеженою відповідальністю “АВ Укрвінбудсервіс”.

Звіт про укладений договір з`явився на порталі державних закупівель Prozorro 28 вересня. Згідно з ним, до 31 грудня фірма на замовлення фігуранта одного з розслідувань Агенції, міського комунального підприємства «Архітектурно-будівельний сервіс» має виконати комплекс «операцій, пов’язаних із демонтажем (знесенням) встановлених тимчасових металевих конструкцій (гаражів), які розміщені без відповідних дозвільних документів на території міста Вінниці та відповідно до рішень виконавчого комітету Вінницької міської ради визнані безхазяйними» та транспортувати їх на майданчик для тимчасового зберігання Замовника за допомогою працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а також наявність матеріально-технічної бази.

За інформацією Youcontrol, ТОВ «АВ Укрвінбудсервіс» має двох засновників, кожен з яких зробив внесок до статутного капіталу фірми у розмірі 500 гривень. Це – мешканець с. Печера Тульчинського району Дяченко Володимир Андрійович та зареєстрований у будинку 2 по вул. Якова Шепеля у Вінниці Худяк Андрій Володимирович, за сумісництвом – керівник ТОВки.

Особа з аналогічними прізвищем, іменем та по-батькові значиться у розпорядженні голови Вінницької облдержанміністрації від 22.02.18 №148 «Про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих, сім’ям померлих демобілізованих військовослужбовців та особам, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції в східних областях України».

Аналогічним чином пан Худяк та пан Дяченко у квітні 2018 року заснували ще одне ТОВ – «Гром АВ». Його основний КВЕД – діяльність приватних охоронних служб, серед інших чотирьох – обслуговування систем безпеки та проведення розслідувань. На рахунку цієї фірми державні тендери наразі не значиться.

До речі, 31 серпня у ході аукціону тендер на реконструкцію спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля виграла фірма 2017 року заснування. Зважаючи на тенденцію, незабаром вираз “фірма-одноденка” може отримати цілком реальне значення із тендерним підтекстом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *