Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » За ненадання інформації головного лікаря позбавили надбавок до зарплати

За ненадання інформації головного лікаря позбавили надбавок до зарплати

Грошовим покаранням обернулося для головного лікаря Центру матері і дитини Володимира Присяжнюка ненадання запиту на публічну інформацію, а саме – копій декларацій про майновий стан та доходи. Цей запит Агенція надіслала на електронну адресу закладу 9 березня, але жодної відповіді так і не надійшло, хоча у телефонному режимі журналісту Агенції підтвердили отримання листа.
Тож 27 березня Агенція звернулася зі скаргою щодо ненадання інформації до Департаменту охорони здоров`я Вінницької міської ради та Уповноваженого Верховної Ради України у справах людини.
На відміну від свого підлеглого, директор Департаменту Олександр Шиш відреагував у встановлені законом терміни. 31 березня. Агенція отримала відповідь на запит щодо надання копій декларацій, а 12 квітня – на скаргу. «Керівнику закладу наголошено на неухильному дотриманні вимог законодавства у роботі зі зверненнями та запитами громадян. За результатами розгляду скарги Присяжнюк В.П. позбавлений надбавки за складність та за напруженість у роботі за квітень 2017 року», – йдеться у листі за підписом директора департаменту.
Нагадаємо, Агенція надіслала запити на надання копій декларацій про майнові права та доходи головних лікарів понад десяти медичних закладів, які знаходяться у підпорядкування міського та обласного департаментів охорони здоров`я. Станом на 14 квітня усі копії отримані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *