Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » За знесення дерев на "Спартаку" спортивна школа заплатить майже 22 тисячі грн, переплативши три

За знесення дерев на “Спартаку” спортивна школа заплатить майже 22 тисячі грн, переплативши три

Тендер на знесення 31 кубометра дерев на території СДЮШОР із веслування по вул. Князів Коріатовичів, б.123, більш відомій вінничанам як пляж «Спартак», виграло міське комунальне підприємство «Вінницязеленбуд».
Очікувана вартість робіт, повідомляє Prozorro, становила 25 591,91 гривень. Однак у ході торгів суму було знижено до 21 096 гривень. Щоправда, таку пропозицію зробив не переможець, а другий учасник тендеру – приватна підприємниця із Києва Ольга Яворська .
За її словами, під час подання заявки, можливо, внаслідок збою у системі, не завантажилися деякі документи. Аби узгодити це питання, пані Ольга неодноразово намагалася додзвонитися до контактної особи – заступника директора СДЮШОР з адміністративно-господарської роботи та за сумісництвом голови комітету з конкурсних торгів Олега Долінського. Але всі спроби виявилися марними.

diskvalifikatsiya-yavorskoyi1
– Я брала участь у різних тендерах, і якщо люди зацікавлені у тому, щоб завдання було виконано, вони самі дзвонять і кажуть, що потрібні ще такі-то документи або що все підходить. І як так розумію, що якщо зацікавлені в іншому виконавці, то дзвонити чи брати трубку ніхто не буде, – каже підприємниця.
Таким чином, під час засідання тендерного комітету, яке відбулося 10 листопада, пан Долінський запропонував дискваліфікувати Ольгу Яворську як таку, що не виконала умови торгів, та визнати переможцем КП «Вінницязеленбуд», яке зголосилося виконати роботи за суму на три гривні дорожче, ніж у конкурента, – 21 099. За обидві пропозиції члени комітету проголосували одноголосно.
Агенція зателефонувала пану Долінському за номером, вказаним на сайті Prozorro, аби з`ясувати, чому СДЮШОР не вийшла на контакт із другим учасником тендеру, та, головне, скільки саме дерев буде знесено і з якої причини. Але пан Долінський або знаходився поза зоною, або просто не відповідав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *