Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Журналіст Агенції "паралізував" роботу підприємства

Журналіст Агенції “паралізував” роботу підприємства

Наші журналісти – вони такі: і дах відремонтують, і корупціонера за грати запроторять. Принаймні, цього від них очікують деякі громадяни.

А ось чого журналісти Агенції самі від себе не очікували – так це власної здатності паралізувати роботу цілого підприємства. Ні, про жодну диверсію не йдеться. Просто протягом місяця воно отримало від журналіста Агенції цілих 13 інформаційних запитів. Тож директор не витримав – і надіслав листа зі скаргою головному редакторові. Мовляв, вгамуйте, бо свою роботу виконувати не встигаємо.

Ну що я як головний редактор на це можу відповісти? Кожен має виконувати свою роботу. Хтось – надавати послуги городянам. Хтось – ставити надавачам цих послуг запитання. І якщо іншого способу отримати інформацію немає (наприклад, при особистій зустрічі) – доводиться писати. До того ж, 13 запитів протягом місяця – не така вже й велика цифра. Деякі мої колеги примудряються стільки запитів і навіть більше протягом дня надіслати.

Та й паралічу ніякого насправді не сталося, адже підприємство продовжує сумлінно виконувати свою роботу. І навіть надало відповіді на усі запити у встановлений законодавством термін. І цьому факту залишається тільки радіти:).

А наприкінці розкрию маленьку таємницю: журналісти дуже полюбляють особисте спілкування. Тому якщо ви не хочете отримувати цілу кипу запитів і ламати голову над тим, як на них відповісти – запросіть їх автора на зустріч. Так ви і паралічу уникнете, і людині приємне зробите:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *