Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » «Золотою акцією» для фіналістів Індексу «Вінниця дій!» будуть результати голосування на вулицях

«Золотою акцією» для фіналістів Індексу «Вінниця дій!» будуть результати голосування на вулицях

 

У Вінниці завершується третій етап відбору фіналістів Індексу дотримання прав людини міською владою «Вінниця Дій!». Вінничанам запропонували визначити найкращого лікаря, посадовця, депутата шляхом онлайн та оффлайн  голосування.

«Дій-Вінниця» уже завершив опитування вінничан на вулицях міста. Саме його результати можуть стати «золотою акцією» для когось з фіналістів. У результаті маємо скриньку з 30 бюлетенями, яку буде відкрито та перераховано  голоси  у присутності журналістів, після завершення онлайн  голосування на сайтах.  Голосування буде закрито 1 травня.

Як проходило опитування на вулицях міста дивіться у сюжеті:

Нагадаємо, Індекс дотримання прав людини міською владою має на меті відзначити позитивні практики у роботі місцевої влади та відзначити найкращу роботу департаментів, посадовців, депутатів, комунальних закладів (лікарень, шкіл, дитячих садочків, підприємств) Вінницької міської ради.

Нагородження переможців відбудеться під час публічної церемонії 19 травня.

У Вінниці, Тернополі,  Запоріжжі, Маріуполі та Краматорську у рамках проекту  «Мережа центрів громадського контролю ДІЙ!  заплановано  провести  захід « Індекс дотримання прав людини міською владою (LOCAL GOVERNMENT HUMAN RIGHTS COMPATIBILITY INDEX)».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *