Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини партнерів » Студенти ІТ-Академії створили «Карту війни»

Студенти ІТ-Академії створили «Карту війни»

При виборі будь-якої країни, вона збільшується і відображається з відміченими червоним кольором площею, яка відповідає площі тимчасово окупованих територій України.

Війна освіту також не обійшла…

У Вінницькій ІТ-Академії це відобразилось на організації навчання – на тому, які проекти роблять студенти. Думки про те, як перемогти російського ворога не покидають ні на хвилину студентів і викладачів. Усі мріють про якомога швидку перемогу і можливість жити повним життям.

Знайомтесь з одним із курсових проектів – WarMap, який розробила команда студентів із програмістів, тестувальників, веб-дизайнерів та проджект-менеджерів ІТ-Академії після 4-х місяців навчання.

Мета проекту – показати користувачу, яка частина площі обраної ним країни була б окупована на конкретний час, якби росія вторглася у його країну та кількість жертв і поранених на поточний момент. На сайті відображається актуальна на поточний час карта України з відміченими червоним кольором окупованими областями та АР Крим. Користувач може вибрати мову навігації (Англійська мова – must have -це інструмент для комунікації та саморозвитку). При виборі країни, вона збільшується і відображається з відміченими червоним кольором площею, яка відповідає площі тимчасово окупованих територій України. В додатковому вікні з’являється інформація про площу і про відсоток або кількість таких країн, які були б окуповані (у випадку, якщо площа обраної країни менша за площу тимчасової окупації).

Надалі команда планує розширити функціонал, щоб користувач даного сервісу міг побачити і усвідомити, яких би втрат зазнала конкретна країна, якби на неї напала держава-терорист – росія. Це втрати не тільки території і людях, а й в освіті, культурі, промисловості тощо.

Вінницька ІТ-Академія робить усе можливе, щоб сформувати надійний айтішний тил для українських захисників і в квітні запустила для біженців, які постраждали від війни з росією, програму підготовки із супроводом до працевлаштування – Доброго вечора – ми з України.

 

І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам! Підтримайте ініціативу Вінницької ІТ-Академії допомоги ЗСУ: https://mre.uspih.vn.ua/. Ми постійно виготовляємо патріотичні брендові футболки кошти з яких ідуть на виготовлення спеціальних сухпайків для українських захисників – каталог футболок.

*ВАЖЛИВО – не користуйтесь російськими освітніми сервісами – список доповнюється постійно

Ми у соцмережах:  YouTube               Facebook      Instagram     Telegram-канал

Прес-служба Вінницької ІТ-Академії

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *