Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » На жовтневій сесії вінницькі депутати заявили 5 конфліктів інтересів

На жовтневій сесії вінницькі депутати заявили 5 конфліктів інтересів

На засіданні сесії, що відбулась у п’ятницю, 29 жовтня, депутати затвердили рішення про надання соціальної послуги під час інклюзивного навчання, підтримали рішення про виділення коштів на реставрацію пам’ятки архітектури національного значення «Башта та мур». Також гроші направили на медичне обладнання для обласного спеціалізованого будинку дитини, на реконструкцію будівлі для туристичного хабу. Ще одним рішенням для вінницьких ковідних лікарень виділили кошти на  придбання 10 апаратів ШВЛ, 6 СІПАП-апаратів та 12 моніторів пацієнта.

На засіданні сесії вінницькі депутати заявили п’ять конфліктів інтересів. У 29 земельному питанні конфлікт заявив депутат від «Української стратегії Гройсмана» Віктор Торкотюк. Депутати проголосували за те, щоб надати йому дозвіл  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності. Ділянка знаходиться на провулку Грушевому та має площу понад  7 соток.

У 31 земельному питанні конфлікт інтересів заявив депутат Микола Яременко від «Опозиційної платформи «За життя»». Журналістам не вдалося у проекті рішення знайти питання, яке стосувалося саме його.  Питання мало багато пунктів  та стосувалося затвердження документації із землеустрою, про передачу земельних ділянок в оренду та постійне користування, про поновлення, припинення та відмови в поновленні договорів оренди, про припинення права постійного користування, про надання дозволів на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення та про внесення змін до рішень Вінницької міської ради.

У 44, 45 та 46 питаннях конфлікти інтересів заявив депутат від «Української стратегії Гройсмана» Олександр Мельник.  Він є директором комунального підприємства «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади». Одним з питань цьому підприємству затвердили  87 штатних одиниць для забезпечення паркової діяльності та функціонування атракціонів, культурного дозвілля населення на території парків Вінницької міської територіальної громади, в тому числі 32 штатних одиниць сезонних працівників. Іншими питаннями затвердили «Програму розвитку культури і мистецтва на 2016-2021 роки» (зі змінами) та Програми розвитку культури і мистецтва Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

У порядку денному, який був розісланий в електронному вигляді депутатам за 9 днів до сесії було лише 46 питань. Насправді депутати проголосували за 50 питань порядку денного. Останнім питанням депутати затвердила детальний план територій. Але яких саме територій очільник департаменту архітектури та містобудування Яків Маховський на сесії не озвучив. Журналісти відправили запит на доступ до публічної інформації, щоб отримати копію прийнятого рішення.

 

Головне фото: Анастасія Дем’янчук

Автор: Юлія Юнова, Наталія Гуменна

Публікація створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» . Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *