Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Новачок з австрійським засновником натендерив на дорогах третину мільярда

Новачок з австрійським засновником натендерив на дорогах третину мільярда

ТОВ «Спільне українсько-австрійське підприємство «Інтервіас Україна» вперше у квітні-липні за результатами тендерів отримало чотири підряди щодо ремонту й утримання доріг на загальну суму 349,95 млн грн, повідомляють «Наші гроші» з посиланням на «Прозорро».

Підсумкові відомості ресурсів і кошториси не були опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» Вінницької ОДА за 271,84 млн грн. замовила поточний середній ремонт автодоріг місцевого значення:

  • О-02-03-01 Вінниця – Гнівань – Тиврів на ділянці км 15+311 – 37+351 протяжністю 22 км від Селища до Тиврова за 190,63 млн грн.
  • О-02-03-05 Вороновиця – Тиврів – Шаргород на ділянці км 40+000 – 50+000 протяжністю 10 км від Красного до Пеньківки за 81,21 млн грн.

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області за 78,11 млн грн. замовила:

  • поточний середній ремонт автодороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на ділянці км 499+860 – км 503+860 довжиною 4 км за 30,36 млн грн.
  • експлуатаційне утримання і поточний ремонт автодоріг автодороги державного значення на 47,75 млн грн.

Сума угод на 3% нижча від загальної очікуваної вартості закупівлі у 362,48 млн грн.

Створена в 2017 році вінницька «Інтервіас Україна» на чолі з Тарасом Сидорчуком уперше отримала підряди. Вона належить австрійській фірмі «Котра Коттон Трейдінг Хандельсгезмбх» («Cotra Cotton Trading HandelsgmbH»). Зараз бенефіціаром значиться Олексій Цимбал із Відня, однак раніше, за даними «YouControl», ним була вінничанка Галина Семенова. Торік вона володіла ТОВ «Шлях-Буд-Монтаж» на чолі з тим же Сидорчуком, доки цю фірму не переоформили на одесита Віктора Скіцановського.

Торік бухгалтеркою «Інтервіас Україна» певний час була Вікторія Красавіна, яка до того, в 2016-2018 роках працювала головним спеціалістом Відділу комунального господарства Управління ЖКГ Департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА.

Переможець має власну техніку та орендує асфальтобетонний завод у фірми «Шлях-Буд-Монтаж», а досвід підтвердив угодами з ТОВ «Шляхбуд». У свою чергу «Шляхбуд» Марії Ковальчук, Анатолія Малигіна, Петра Рудика, Анатолія Шеремети, Антона Піддубчака, Олександра Пилявця та Андрія Калінського з 2016 року натендерив 1,31 млрд грн.

В окремих із нинішніх торгів також брали участь ДП «Вінницький облавтодор», ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56», ТОВ «Ростдорстрой», ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» і вищезгадана компанія «Шляхбуд».

Держпідприємство не пустило на торги ТОВ «Будівельно-монтажна фірма «Еталон-Буд» і ТОВ «Шляхбудматеріали» через недоліки кошторисів, а Служба – ПП «Полтавабудцентр» за відстань перевезення асфальту з заводу на об’єкт більше 150 км та «Еталон-Буд» за аналогічний договір без холодного фрезерування і влаштування покриття зі ЩМАС-20.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *