Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Що планують побудувати поряд із колишнім підшипниковим, вінничанам розкажуть на громадських слуханнях

Що планують побудувати поряд із колишнім підшипниковим, вінничанам розкажуть на громадських слуханнях

Як виглядатиме новий мікрорайон, що планується розбити поряд із колишнім підшипниковим заводом, представники вінницької мерії та розробника містобудівної документації розкажуть вінничанам сьогодні, 10 липня, під час громадських слухань.

Відповідно до оголошення на сайті Вінницької міської ради громадські слухання щодо обговорення містобудівної документації – Детального плану “Група житлових будинків по вулиці Сергія Зулінського в м. Вінниця” відбудуться о 18 год. 30 хв. у HUB Місто змістів за адресою м. Вінниця, вул. Пушкіна, 11.

Нагадаємо, протягом місяця вінничани могли ознайомитись з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією та внести свої пропозиції і зауваження щодо даного питання.

Як зазначили у департаменті архітектури та містобудування Вінницької міської ради, на даній території планується житлова забудова та вся необхідна інфраструктура. У мікрорайоні, зокрема, зведуть дитячий садок, побудують нові дороги, ігрові майданчики, проведуть освітлення та облаштують зелені зони.

Реєстрація учасників громадського слухання відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Нагадаємо, вчора вінничанам представили Детальний план території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою Південний Буг у м. Вінниці. Як виглядатиме узбережжя Південного Бугу відповідно до нової містобудівної документації та чому вінничани не підтримали проект, читайте згодом на сайті Агенції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *