Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінничанин пропонує облаштувати на території збанкрутілого санаторію зону відпочинку

Вінничанин пропонує облаштувати на території збанкрутілого санаторію зону відпочинку

Три дні залишилось до кінця збору підписів на підтримку петиції вінничанина Романа Куземського, який просить владу облаштувати на території дитячого санаторію імені Михайла Коцюбинського, що на Старому місті, комплекс для відпочинку.

Автор петиції вважає, що у цьому мальовничому місці можна розташувати дитяче містечко, стадіони, відпочивальні корпуси, дитячі розважальні центри, а також запустити на озеро катамарани.

“Це мальовниче красиве місце біля лісу руйнується на очах. Колись тут відпочивали діти, люди похилого віку, гуляли сімями, насолоджуючись озерами, цвіріньканням пташок. Памятаю себе в дитинстві. Постійно свій відпочинок з батьками проводили саме тут..

Небайдужий вінничанин зауважує, що нині будинок відпочинку повністю запущений, а його територію забирають під забудови.

Роман Куземський закликає вінничан підтримати його ініціативу та підписати петицію.

Наразі під петицію лише 227 підписів з необхідних 350.

Нагадаємо, наприкінці лютого вінницькі депутати проголосували за те, щоб визнати Дочірнє Підприємство «Дитячий санаторій ім. М.М. Коцюбинського» таким, що має суспільну цінність для Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. З міського бюджету планується погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам санаторію. Втім, як зазначив арбітражний керуючий Денис Оверчук, це не врятує підприємство від основного боргу перед податковою та не припинить процедуру банкрутства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *