Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » З'єднати Вінницю зі Стрижавкою тролейбусною гілкою пропонує вінничанка

З’єднати Вінницю зі Стрижавкою тролейбусною гілкою пропонує вінничанка

Продовжити тролейбусну лінію від вулиці Київської до смт. Стрижавка пропонує вінничанка Ірина Буланова. Відповідну петицію вона зареєструвала сьогодні на сайті Вінницької міської ради.

Смт. Стрижавка територіально розташоване поблизу м. Вінниця (7км), а також має понад 9100 жителів. Просимо Вашого сприяння, забезпечити наш мікрорайон тролейбусним сполученням з м. Вінниця, – зазначила вона у петиції.

Ініціатива Ірини Буланової отримала активну підтримку серед вінничан. За кілька годин після оприлюднення на сайті ВМР вона зібрала 122 підписи.

Свою ідею авторка петиції обґрунтувала тим, що мікрорайон має потенціал для нового будівництва. Крім того, багато місцевих жителів працюють та навчаються у Вінниці.

– Для нас буде зручніше користуватись громадським транспортом, який однозначно має переваги перед маршрутками. Для порівняння, село Агрономічне, де проживають 3800 жителів. Після введення тролейбусної лінії значно збільшилась кількість молодих сімей, які побудували будинки і оселились тут, – зазначила Ірина Буланова.

Аргументувала необхідність нової тролейбусної гілки вінничанка ще й тим, що Стрижавка — це мальовниче місце, з гарними природними ресурсами та цікавими історичними пам’ятками.

фото Vlasno.info

Підтримати петицію Ірини Буланової можна тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *