Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Новини » Вінницький технічний університет продовжує ховати доходи своїх співробітників

Вінницький технічний університет продовжує ховати доходи своїх співробітників

Після публікації «На чотирьох сторінках Вінницький педуніверситет пояснив, чому приховує доходи своїх керівників»,  вінницький виш надав копії декларацій про майно доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру своїх співробітників. Як того вимагає Закон, попередньо видаливши з них конфіденційну інформацію.

Керівник юридичного відділу Вінницького педуніверситету зателефонував журналісту та пояснив, чому попередня відповідь була з порушеннями вимог діючого законодавства. За її словами, відповідь на запит, яка була підписана ректором  університету, готував  без її відома помічник… Наступного дня усі запитувані копії декларацій ми отримали.

Нагадаємо, Центр громадського контролю «ДІЙ! Вінниця»  перевірив на знання Закону України “Про доступ до публічної інформації” державні вищі навчальні заклади Вінниці. Усім їм були надіслані запити на доступ до публічної інформації з проханням надати копії декларацій про майно доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 – 2015 роки ректорів, їхніх заступників та деяких співробітників закладу.

У «штрафниках» залишився ще  Вінницький технічний національний університет,  який відмовився надати запитувану інформацію та попросив надати докази права на подання такого запиту. На що отримав повторний запит з вказанням того, що ці вимоги не міститься в Законі України «Про доступ до публічної інформації». На повторний запит також отримали відмову. Наразі очікуємо відповідь уже на третій запит. Якщо, копії не будуть надані вчасно – вимагатимемо їх через суд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *