Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Журналистам » Чат у Tetegram об’єднує майже 500 журналістів та журналісток зі  всієї України - як він поліпшує життя медійникам

Чат у Tetegram об’єднує майже 500 журналістів та журналісток зі  всієї України – як він поліпшує життя медійникам

Кожен працівник та працівниця ЗМІ час від часу  потребує допомогу від колег: когось знайти, спитати як діяти в тій чи іншій ситуації, обмінятися досвідом тощо. Для цього існують різні групи та чати у соцмережах та месенджерах. Сьогодні розповімо про один із таких чатів, якій дійсно заслуговує окремої уваги та є ефективним.

“МНЖ” (між нами журналістами) – це чат в телеграмі, який існує з жовтня 2019 року і зараз об’єднує 477 медійників з усіх куточків України. 

Щоденно у чаті журналісти та журналістки шукають когось для своїх сюжетів та статей, просять щось підказати або просто вирішили щось порекомендувати колегам та колежанкам. 

 

По-перше, дуже адекватні  адміни у цьому чаті. Особисто їх не знаю, але коли стикався – завжди йшли на зустріч. Коли хотів пропіарити  свій канал про журналістику, сказали, що без проблем. Мені це дуже сподобалося. Мінус чату – в більшості своїй сперечаються в ньому  про мову, на якій пишеш, ніж про зміст тексту. Особисто я вважаю, що немає значення, російською або українською йде потрібна інформація – вона ж йде на користь.. Хоча із задоволенням констатую, що все більше з’являється україномовних журналістів. Тобто, нас чекає вже скоро ера чисто україномовних працівників ЗМІ, Якщо резюмувати – чат потрібен, але треба менше дивитися на форму, а більше на зміст – каже журналіст, автор телеграм каналу “Не для преси https://t.me/not4press , Георгій Раут. 

 

 

Іноді спілкування у чаті виходить за рамки офіційного спілкування https://www.facebook.com/100011767122185/posts/1229418720793687/?d=n 

Журналістам нашої редакції цей чат багато разів допомагав у різних випадках. Наприклад, нам дуже потрібно було опублікувати статтю у київському ЗМІ і тільки у чаті “МНЖ” ми знайшли колегу, який нам з радістю допоміг.

Цей чат – частинка медіапроєкту @typical_journalists. Ми створили його для того, щоб швидко знаходити потрібні контакти, знайомитись, ділитись статтями, проектами і думками. Він про комунікацію, допомогу і взаєморозуміння, але ні в якому разі не про спам, рекламу та інші подібні речі – розповідають засновники чату. 

 

Якщо ви журналіст та журналістка або навчаєтесь цій професії та бажаєте приєднатись до чату, то пишіть у телеграм @typical_journalists або на електронну пошту [email protected]  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *