Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Журналістам » ІРРП створив Ресурсний центр для незалежних журналістів-розслідувачів

ІРРП створив Ресурсний центр для незалежних журналістів-розслідувачів

Онлайн-хаб розпочав роботу на початку грудня – Ресурсний центр був презентований учасникам Десятої всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів (IJC18).
На новому порталі систематично публікується інформація про інструменти для створення якісних розслідувань та професійного розвитку, наповнюється та структурується бібліотека корисних матеріалів.
Важливо: доступ до корисних матеріалів Ресурсного центру – лише для зареєстрованих учасників. Але є і відкрита частина порталу (лендінг), де публікуються новини, блоги та власні розслідування зареєстрованих учасників. У перспективі буде створена база незалежних журналістських розслідувань в усіх сферах життя.
Читачі можуть ознайомитися з цими матеріалами, журналісти – почерпнути досвід, відстежувати ситуацію та знаходити партнерів для проведення міжрегіональних розслідувань.

Власне Ресурсний центр – закрита частина порталу. Вона містить інформацію для підготовки якісного журналістського розслідування.  Тут ви знайдете:

  • корисні статті: огляди трендів, ключових подій, нових сервісів та інструментів, підбірки порад від експертів, конспекти лекцій та тренінгів;
  • найактуальніші події (тренінги, лекції, конкурси), які допоможуть підвищити ваш професійний рівень;
  • можливість публікувати оголошення та запрошувати учасників Ресурсного центру на заходи, які ви організовуєте. Також завдяки оголошенням отримаєте можливість запрошувати розслідувачів із інших регіонів до співпраці;
  • базу експертів, які допоможуть знайти відповіді на ваші питання щодо розслідувань;
  • юридичну та редакційну підтримку – у розділі «Helpdesk». Ми оперативно відреагуємо на прохання.
  • бібліотеку, де зібрано книги, підручники та посібники, презентації.

Матеріали Ресурсного центру регулярно оновлюються.

Маєте запит на певні знання у сфері розслідувальної журналістики? Будемо раді вашим пропозиціям: пишіть Тані Колісник на електронну скриньку tetkolisnyk.irrp@gmail.com

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *