Вінницька агенція журналістських розслідувань
Главная » Журналістам » Медійників запрошують до Школи етичної журналістики в конфліктних та пост-конфліктних суспільствах

Медійників запрошують до Школи етичної журналістики в конфліктних та пост-конфліктних суспільствах

Координатор проектів ОБСЄ в Україні запрошує практикуючих журналістів, редакторів місцевих видань, а також медіадіячів до участі в «Школі журналістської етики в конфліктних та пост-конфліктних суспільствах» 
 
Дедлайн – 15 березня!
Метою школи є посилення обізнаності українських журналістів та медіа-активістів у питаннях журналістської етики конфліктно-чутливих аспектів медійної роботи, а також щодо ролі медіа у суспільствах із високим рівнем соціальної напруги.
Окрім теоретичних занять та експертних дискусій, учасники матимуть змогу отримати нові практичні навички під час авторських тренінгів та воркшопів.
Програма школи складатиметься з трьох 4-денних навчальних модулів, які будуть проведені у різних містах України (Костянтинівка – 16-19 квітня 2018 року, Ужгород – 4-7 червня 2018 року, Маріуполь – 6-9 серпня 2018 року). Відібрані до участі у школі журналісти зобов’язуються взяти участь у всіх трьох етапах. Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників, а також на роздаткові матеріали покриваються організаторами.
Більше – читайте за посиланням https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/374443?download=true

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *